2 lut 2014

Nowości w Cafeart.pl

Witajcie Kochani!

Po długiej nieobecności wracamy do Was, aby ponownie cieszyć Was i inspirować.

Wersja BETA

W odpowiedzi na wiele Waszych próśb i maili postanowiliśmy udostępnić Wam tymczasowo portal w wersji BETA wraz z dostępem do  całego materiału. Musicie mieć na uwadze, że ciągle trwają prace techniczne w portalu, dlatego jeśli traficie na błędy- poinformujcie nas o tym za pomocą narzędzia "Zgłoś" lub za pomocą e-maila do redakcji.

Mojecafe.pl

Tym, co cieszy nas bardzo jest udoskonalona i ułatwiona forma logowania się do Cafeart.pl
Do portalu podłączyliśmy platformę społecznościową, którą nazwaliśmy Mojecafe.pl. Logowanie się do portalu jest dziecinnie proste i możliwe także za pomocą konta w Facebook!
A czym jest Mojecafe.pl? To platforma społecznościowa, zintegrowane forum, galerie, blogi, grupy, komentarze do artykułów...a więc wszystko to co do tej pory wymagało wiele pracy od nas i od Was, użytkowników Cafeart.pl.
Teraz logując się w portalu masz wszystko w jednym miejcu!

Nowy podział

Wraz z nowym portalem nastąpiła reorganizacja działów.
Wiele starych, już niekatualnych kursów zostało przeniesione do archiwum.
Zmieniły się linki do treści, więc jeśli linkowaliście do Cafeart.pl musicie aktualizować linki.

Po tych wszystkich zmianach konieczna jest aktualizacja Waszych loginów w portalu, dlatego jeśli macie konto w Cafeart.pl, aktualizujcie swoje konta a ewentualne problemy z logowaniem zgłaszajcie do nas.Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, propozycje, współpracę, dlatego piszcie do nas!
Tymczasem pozdrawiamy i zapraszamy do portalu na garść walentynkowych inspiracji:)

Zespół Cafeart.pl