11 paź 2010

Konkurs w Cafeart.pl! Zapraszamy!


ImageJeśli rysowanie jest Twoją pasją- zapraszamy do nowego konkursu Cafeart.pl "Rysowane- konkurs na rysowane logo Cafeart.pl". W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu Cafeart.pl 
Cafeart.pl, Craftmania.pl, Ozdabianie.pl oraz Wydawnictwo RM mają przyjemność zaprosić wszystkich artystów, hobbystów, twórców rękodzieła artystycznego do wzięcia udziału w konkursie „Rysowane logo Cafeart.pl". Konkurs rozpoczyna się dnia 10 października 2010 a zakończy się w nocy z 14 listopada na 15 listopada 2010. Ogłoszenie wyników odbędzie się dnia 20 listopada 2010.

W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany Użytkownik portalu Cafeart.pl w wieku od lat 7 do 107. Do konkursu można zgłosić pracę wykonana techniką rysunku i MUSI to być rysowane (namalowane) logo Cafeart.pl.
 
W technice można wykorzystać takie narzędzia jak kredki świecowe, ołówek, węgiel, farby, pastele itd.
 
Dla zwycięzców przewidywane są atrakcje nagrody- w tym bony pieniężne na zakupy w Ozdabianie pl, super zestawy craftowe przygotowane przez Craftmania.pl oraz książki Claire Watson Garcia  pt.: "Kurs rysownia dla każdego"
 
Więcej o konkursie (regulamin, o nagrodach, o sponsorach) znajdziesz na stronach www.cafeart.pl
Zapraszamy!
 
Sponsorzy konkursu:
 
www.craftmania.pl
 
www.ozdabianie.pl

www.rm.com.pl
 
 
Logo Cafeart.pl, które należy przedstawić na swojej pracy:
 
 
 
logo_cafeart_2009

Brak komentarzy: