13 paź 2009

Miś a la Tilda w Cafeart.pl- kurs szycia


Tilda w Cafeart.pl? Ależ tak! Udało mi się namówić Monikę Madejek, autorkę masosolnych aniołów w dziale mas plastycznych w naszym portalu, do zrobienia tildowego kursu.
Efektem tego jest wspaniały miś a la Tilda w Cafeart.pl
Musicie to zobaczyć! ->

6 paź 2009

Dołącz do Klubu Cafeart.plDołącz do wirtualnego klubu Cafeart.pl, korzystaj z naszych podpowiedzi, inspiracji i pomysłów!
Pobierz obrazek i umieść go na swoim blogu!

Dziękujemy!

Nowy blog Cafeart.pl

Witaj na stronach nowego bloga Cafeart.pl!

Tutaj możesz znaleźć informacje o kursach i artykułach dostępnych w naszym portalu a także dowiedzieć się co nieco o kreatywnych osobach- redaktorach, które tworzą dla Ciebie Cafeart.pl
Życzymy miłej lektury i wspaniałych inspiracji i pomysłów!

Redakcja Cafeart.pl

5 paź 2009

Cafeart.pl w "Moje mieszkanie"

Podczas składania październikowego "mojego Mieszkania" redakcja gazety zwróciła się do nas, Cafeart.pl z prośbą o udostępnienie materiałów i kursu poświęconego postarzaniu mebli za pomocą schaby chic. Jako, że Ewa Sadowska- redaktor działu decoupage w naszym portalu, poświęciła tego rodzaju postarzeniom parę kursów, z wielką przyjemnością podjęliśmy współpracę z miesięcznikiem "moje Mieszkanie". Efektem tego jest krótki kurs oparty na materiałach z naszego portalu oraz wzmianka o Cafeart.pl.


Ewuś!!!Ty wiesz, ja już mówiłam:) wielkie, wielkie dzięki że jesteś:)))))

I wszystkim: Redaktorom, grafikom, administratorom serwera, wydawcy portalu i w ogóle:)-przyjaciołom, którzy przyczyniają się do sukcesu Cafeart.pl też dziękuję:)

Bez Was nie byłoby Cafeart i to nasz wspólny sukces:)